• engeng
  • русрус

Отримали в асортименті конектори ETI Eichmann Bullet Plug

300713 Hi-Fi: Асортимент конекторів ETI Eichmann Bullet Plug та аксесуарів до них поповнено . Конектори ETI Copper Bullet Plugs RCA із запатентованими контактними площадками славетні тим , що кардинально знижують електричну індуктивність та ємність міжблочних кабелів - це недорога та проста можливість покращення існуючих якісних аналогових кабелів . 

 

Відтепер автралійці ETI пропонують обирати не тільки матеріал провідника ( бронза , теллур міді , срібло ) але й матеріал корпусу конектора ( пластик , алюміній , алюміній з золотим покриттям , бронза ) , пропонуються гумові ущільнювачі для тонких кабелів ETI Rubber Grommets . Цікавими новинками є фірмові панельні роз'єми RCA ETI PhonoPods та конектори типу банан ETI Bayonets Plugs на акустичні кабелі , фірмовий припой для пайки .

 

Ідеальним провідником в електроніці умовно вважають мідь ( це 100 відсоткова електропровідність по IACS ) . У міді є проблема з м'якістю та швідким окисленням . Тому у відповідальних ковзаючих контактах в основному використовують теллур міді - це спецсплав , в якого втрачено 5 відсотків провідності ( 95 відсотків ідеалу ) проте суттєво збільшено пружність та зменшується зношення . Доречі у срібла ж провідність прийнято вважати 105 відсотковою ( відносно ідеальної міді ) . У непрецезійних електричних застосуваннях рекомендовано застосовувати контакти з бронз ( сплави міді і ще декількох металів , електровідність в межах 30-40 % ) . У родія електропровідність становить лише 35 відсотків IACS , у золота 75% , нікеля 24% а найгірша у платини - лише 16 % . Так що не все то золото що блищить ;)

 

Усіх шанувальників DIY аудіо Hi-Fi та Hi-End запрошуємо для дослідження асортименту Bullet Plugs в наших шоурумах , професійним українським салонам Hi-Fi та виробникам кабельної продукції пропонуємо лояльні умови для співправці безпосередньо від виробника .

 

Детальніше завантужуйте прайс лист на продукцію ETI Eichmann в Україні

 

Ознайомлюйтесь із асортиментом конекторів Bullet Plug в онлайн каталозі

 

Сайт виробника ETI

 

Аннотація про компанію Eichmann ETI

%NEWS%
r