• engeng
  • русрус

200315 Hi-Fi: відтепер LINN Space optimisation на DS джерелах !

200315 Hi-Fi: відтепер LINN Space optimisation на DS джерелах ( аудіо програвачах мережевих та підсилювачах з програвачами мережевими ) ! Не лише на продуктах Hi-End сегменту Exact . Щасливий володар програвача  Linn після оновлення прошивки у пристрої до актуальної та діагностичної програми для компьютера Linn Konfig безкоштовно отримує дві нові закладки : Speakers та Space Optimisation .

 

У останній можливо у вигляді гіда ввести розмірності кімнати , матеріали кожної стіни , підлоги та стелі , конструктиви типу вікна або двері та їх розміщення , місце розміщення акустичних систем , місце посадки слухача ... і система розрахує низькочастотні моди кімнати та запропонує рівні їх пригнічення . З рівнями у реальному часі можливо експерементувати плавно посилюючи або зменшуючи , окрім того вражає точність - можливо обирати крутизну захвату і так для кожної моди . Мало того пропоновано регулювання полки басу та полки високих частот . І це не все : пропоновано створити свої додаткові фільтри для любих заданих частот та з любою потужністтю , і як повелося експерементувати з впливом на звучання в реальному часі .

 

Результат простими словами - відсутність гудіння басу в кімнаті .

 

Вражаючі деталі процесу налаштування за наступними лінками :

http://docs.linn.co.uk/wiki/index.php/Space_Optimsation 

http://www.linn.co.uk/systems/technology/space-optimisation

 

Ми вже випробували - система вірно розрахувала проблеми нашого приміщення і результати співпали з розрахованими нами проектними ще під час реконструкції нашої демокімнати . Окрім того Linn DS звертаж увагу лише на ті моди які вплавають безпосередньо на місця розташування колонок та слухача . В результаті експериментів навіть без вимірювального пристрою ( точні налаштування попереду ) нам вдалось підняти поріг гучності прослуховування в кімнаті .

 

Неперевершено ! Нова планка від  Linn для конкурентів яку мало хто перестрибне :)

 

 

%NEWS%
r