• engeng
  • русрус

 

AudioPhysic

Audio Physic , заснований 25 років тому , німецький виробник Hi-End акустичних систем для стерео меломанів та домашніх кінотеатрів з ухилом у перегляд та прослуховування концертних багатоканальних записів . Серія Hi-End ( Step , Tempo , Sitara , Scorpio ) та Reference ( Virgo 25 plus , Avantera , Cardeas ) зайняли в наших серцях чи не найважливіше місце . Мало реклами , відсутні заказні статті , висока цінова політика та пасивний маркетинг виробника - ці німці вважають що достатньо послухати і клієнт зрозуміє , якісна акустика повинна продавати себе сама , проте славянські меломани та аудіофіли не довіряють собі та салонам , довіряють журналам та порадникам , а салони не полюбляють  виставляти подібну до Audio Physic акустику бо після прослуховування буде важко продати все що виставлено поряд .

Нещодавно Audio Physic , до 25 річчя , випустили оновлені лімітовані версії популярних акустичних систем - це не просто золоті шильдики , медалі чи спеціальні види лакування а кардинальні бонуси для меломана - серія Hi-End отримала гучномовці з серій Reference . Серія Reference отримала срібну проводку та клеми , демфування внутрішніх камер гучномовців пористою керамікою . Поки шара ще триває - настав час знімати гроші з депозитів ;)

Теперь можливо замовити встановлення бі-ампінгових клемм на корпус АС ще на виробництві . Доступні нові ніжки - підкладки під корпуса АС . 


  • Web-сайт
  • Logo Audio Physic
  • 20130406 Audio Physic Retail Price