• engeng
  • русрус

 

PhoneStar

Wolf Bavaria Phone Star матеріали для звукоізоляції приміщень та помешкань в яких втрата площі є критичною а вимоги до рівня звукоізоляції є не високими . Ноухау засноване на старій добрій радянській теорії кращого звукоізолятора - гофрокартонні плити в яких внутрішній простір і проміжки щільно заповнені піском . Площа одніє плити приблизно один метр , а вага 17 кг . Дещо важкувато працювати - необхідно слідкувати за цільністю оболонки плит - через щілинки чи ушкодження буде відбуватись втрата піску-наповнювачу як у пісочному годиннику . Для цього пропонується спеціальний паперовий скотч . Обшивка гіпсокартоном чи іншим матеріалом все одно обовязкова . Окрім того цей матеріал відноситься до класу горючих - тому будьте уважними через вимоги до проекту .

Пропоновано монтувати такі плити на стіни через прокладки, поверх них монтувати гіпсокартон , простір між прокладками заповнювати звукопоглинаючим наповнювачем .

Застосовують для плаваючих підлог коли небажано втратити висоту приміщення - достатньо на лаги чи бетон покласти матеріал-підкладку а поверх неї сендвіч з двох деревоплит між якими розмістити PhoneStar .

Окрім тонких конструкцій також можливо монтувати плити PhoneStar на профільний гіпсокартонний каркас , а ще краще каркас монтувати через прокладки та кріплення Acoustic Vibrofix , таким чином досягнути реально високих значень звукоізоляції . Проте традиційно таке облицювання забере частину площі приміщення та буде вкрай важким .

Також у невідповідальних проектах ми бачимо застосування в матеріалі PhoneStar як збільшувач маси у легких деревяних підлогах та перекриттях старих будинків замість мішків з піском - що є запорукою звуковіброізоляції .

Посуті матеріал замінює шар у три листи звичайного гіпсокартону або сендвіч з двох звичайних та одного спеціалізованого звукоізолюючого листа Knauf Diamont .

Стосовно консультацій по звукоізоляції звертайтесь до наших спеціалістів і вони допоможуть підібрати оптимальне рішення .

 


  • Web-сайт
  • Logo PhoneStar