• engeng
  • русрус

 

Procella

Інтернаціональна Procella Audio виробляє потужні компактні акустичні системи для домашніх кінотеатрів та студій. Особливість полягає в тому що це посуті енергоеффективні монітори ближнього та середнього поля, як наслідок при плануванні відсутній сенс враховувати особливості приміщення. Як що ж є натхнення працювати з приміщенням - то лише демпфувати його (збільшувати поглинання) а не корегувати зони перших відбиттів акустичних хвиль (як би здійнсювалося для класичних акустичних систем). Це дозволить Procella розвинути більший рівень гучності. Завдяки компактності їх можливо вмонтовувати у поверхні та за екрани.

Компанію задумано як технічний підрозділ DTS Europe - якщо візьмете DVD чи Bluray диск, то на задній стороні його коробки зможете побачити що пропоновано в основному дві звукові доріжки супроводу блокбастеру чи конценту і одна буде у форматі DTS та вірогідно вона Вам і сподобається. Акустичні системи Procella розробляли для швидкого та нізькобюджетного розгортання кінотеатру майже у любому приміщенні для монтажу аудіо супроводу кінострічок. Виявилось що це ідеально підходить для проектування домашніх кінотеатрів. Відоме мотто компанії JBL "професійний звук приходить додому" набуває реального змісту із компанією Procella.

Продуктом-бестселлером компанії Procella є акустична система P8, що підтверджується сертифікатом THX Approved в розділі THX Certified Screening Rooms та THX pm3 (professional Mixing, Monitoring, Mastering).


  • Web-сайт
  • Logo Procella