• engeng
  • русрус

 

Sodastream

Sodastream - домашні системи для газування води, сифони та сиропи. Сучасні, стильні та прості у використанні сифони. За допомогою сифонів Sodastream Ви можете приготувати високоякісні газовані напої. Балони з газом виготовлені з легкого алюмінію та містять харчовий CO2, на відміну від різноманітних напоїв які можливо придбати на ринку. Одного заряду Sodastream вистарчає на виготовлення 60 літрів газованої води. Балон з газом входить у комплект сифону як і пляшка для води. Коли газ закінчиться - обміняйте балон на заправлений, причому ви оплатите лише вартість газу. Звісно Ви можете придбати додатковий балон. Пляшки Sodastream для збереження газованої води виготовляються з найбезпечнішого харчового пластику та з мінімальним впливом для довкілля.

 

 

На вибір Sodastream пропонує різноманітні сиропи для створення власних напоїв зі смаками: коли, лайму-лимону, грейпфрута, яблука, апельсина, екзотичних фруктових чи ягідних міксів, енергетики, холодний чай та інші. Зверніть увагу на лінію сиропів Goodness - натуральні без фарбників, ароматизаторів та цукру. Ви вільні використовувати власні натуральні інгридієнти для напоїв - льод, м'яту, лайм, лимон або варення.

 

Для багатьох клієнтів Sodastream додатковою перевагою окрім безпечності газу є можливість власноруч регулювати ступінь газації води - від злегка насиченої до сильногазованої, також Ви самі обираєте ту воду яку газувати. У любий час доби у Вас дома завжди готова до роботи фабрика безпечних напоїв.

 
Завітайте у дегустаційну зону Sodastream у Львові по вул. Коперніка 16 та спробуйте на смак напої Sodastream, працює без вихідних з 1000 по 2000 у робочі дні та з 1100 по 1700 у вихідні.

  • Web-сайт
  • Logo Sodastream
  • 20120709 Sodastream Retail Price
  • 20121212 SodaStream каталог сифонів
  • 20121130 SodaStream каталог сиропів