• engeng
  • русрус

 

Lutron

Lutron - найкращі діммери (світлорегулятори) з функціями сценаріїв освітлення, безшумні моторизовані штори. 60 років тому американець Джоель Спіра, засновник корпорації Lutron, зареєстрував патент на електронний світлорегулятор. Наразі Lutron - беззаперечний законодавець технологій регулювання штучного та природнього освітлення та екологічного освітлення.

 

Пропоновано рішення для кімнати - заміна звичайного настінного вимикача на діммер, яка надасть змогу плавно регулювати рівень освітлення не тільки зі стіни чи пульта, пам'ятатиме улюблений сценарій. Діммери можливо об'єднувати у групи до 9 шт щоб створювати прохідні вимикачі. Діммер може бути двоканальним - два регулятори в корпусі вимикача. Пропоновано адаптери для діммування різноманітних світильників - світлодіодів, галогенних ламп, люмінісцентних та інших.

 

У кімнатах з великою кількістю груп світильників можливо на стіну встановити декілька діммерів чи вимикачів поряд - пропоновано замінити їх процесором Lutron Grafik Eye. З панельки чи пульта можливо не тільки дімувати кожну групу освітлення кімнати але й викликати легко програмовані сценарії (комбінації) задіяння зон освітлення, узгоджувати з ними роботу моторизованих штор. Можливо встановити настінні панельки виклику додаткових сценаріїв та сенсори руху чи адаптери для інтеграції у розумний будинок. Швидкість дімування, включення чи виключення задається користувачем від миттевості до плавного театрального еффекту. Продовжується термін експлуатації ламп, відбувається адаптація очей до освітлення, відсутні будь-які випромінювання від електроніки, можливість дотиком руки створювати нові комбінації світла під настрій та створювати підзони у приміщені, знижуються витрати на електроєнергію.

 

Найширший асортимент моторизованих штор Lutron Sivoia Qed - жалюзі, карнізні (ліва, права, двостороння), ролети, римські, пліссе... Для любих за формою та розмірами вікон. Тканина з найкращих колекцій чи її надасть Ваш дизайнер. Штора працює як автономно з настінного вимікача чи пульта так і у складі системи. Уявіть фасад багатоповерхового будинку де штори у вікнах однаково привідкриті. Штори можуть бути навіть на батарейках. Абсолютно безшумні та непомітні механізми. 

 

Для автоматизації освітлення усієї квартири Lutron пропонує Lutron Homeworks. Це система освітлення для розумного будинку. Її можливості розширено - інтеграція з AMX чи Crestron, керування любими сенаріями любого приміщення звідусіль, безліч груп освітлення, автоматизація та елементи логіки.

 

Існують системи для бізнесу (ресторани, бутіки, готелі, конференц зали, музеї та торгові центри) та складних комплексів будівель (білий дім, ейфелева вежа..). Клієнтами Lutron є не тільки відомі світові зірки, архітектори, дизайнери, політики але й все більше й більше рядових клієнтів з підвищеними вимогами комфорту.


  • Web-сайт
  • logo Lutron
  • Lutron Grafik Eye QS Catalog 2011 RU
  • Lutron HomeWorks Catalog 2010 RU
  • Lutron Rania Catalog 2010 EN