• engeng
  • русрус

 

Projecta

Projecta - виробник середньо бюджетних проекційних екранів . В основному модельний ряд екранів Peojecta для проекції спрямовано на конференційні зали , рекламий , сценічний , кінотеатральний , прокатний , ресторанний та навчальний сегменти . 
 
Екрани Projecta вкрай надійні та якщо потрібне унікальне рішення ( особливе полотно чи кант , специфічні габарити ... ) замовлення виготовляється терміном у місяць . Широка гамма у Projecta інсталяційних аксесуарів - системи керування тригером , інфрачервоними чи радіо командами , по протоколам RS-232 . Доступні компактні тубуси у моторизованих екранах - серія Projecta Compact . Та стандартні Elpro , Electrol .
 
У домашньому кінотеатрі , екран з полотном Projecta HCCV , прийнято вважати як мінімально рекомендоване рішення , доступне також перфороване полотно ( акустично прозоре ) HCCV Sound для розміщення позаду екрану акустичних систем для зовсім правильних домашніх кінозалів . Окрім рамних екранів Projecta Cinema полюбились вітчізняному споживачу моторизовані екрани з натягненням полотна Projecta Tensioned та прихованого монтажу Projecta Descender , або їх комбінації . Як ведеться , довжина верхньої смуги чорного полотна замовляється індвідуально . 
 
Цінова політика Projecta рамних екранів Homescreen гуманна в порівнянні до брендів Draper , Stewart , Screen Innovations , Screen Research , Seymore ... ( як мінімум у два рази ) . Сертифікованих ISF , SMPTE чи THX екранів в асортименті Projecta немає . Якість виготовлення відносно ультрабюджетних брендів Sopar , Elite Screen , Screen Int просто вражає , саме тому ми обрали Projecta як базове рішення для комерційної та домашньої проеції , доречі гарантія на екрани Projecta 5 років .

  • Web-сайт
  • Logotype Projecta Screens
  • 20120301 projecta retail price.pdf