• engeng
  • русрус

 

SupraСables

Supra Jenving Cables шведські кабелі для Hi-Fi та Hi-End аудіо акустики з відмінним співвідношення ціна-якість . Головна інженерна мета компанії Supra Cables - зменшити зростаючий вплив радіо випромінювань на аудіо кабелі та акустичні компоненти та суто науковий , доказний підхід до технологій за незначні кошти .

 

В компанії три основних продукти - недорогі екрановані силові кабелі Supra LoRad , для яких створено якісні конектори . Які окрім аудіо знайшли застосування у медичному , лабораторному  та оборонному обладнанні . Багато клієнтів виявляють бажання облаштувати електро проводку в дитячих та спальних кімнатах за допомогою цих кабелів .

 

Високоякісний акустичний кабель Supra Ply 3.4/S з наднизькою індуктивністю та захистом від випромінювань . Ефективність якого неодноразово доводили під час випробовувань електровимірювальним обладнанням .

 

Компанія Supra не використовує сріблення кабелів - натомість спеціально вкриває надчисті мідні провідники шаром олова а для ізоляції використовує фірмовий іонно стабілізований компаунд ПВХ що продидіє окисленню провідників .

 

Третім основним продуктом є якісні пароноідально екрановані фільтри-розралужувачі живлення апаратури Supra DB06 , MD06 та MD08 які гарантують захист та фільтрацію одночасно по нейтралі , фазі та заземленню .

 

Продукти шведів з Supra завжди входитимуть у топ рекомендованих нами рішень . Побільше б таких компаній та поменше б різних шаманських на Hi-Fi та Hi-End ринку .


  • Web-сайт
  • Logo Supra Jenving Cables